Září 2010

Věci,na které jsem přišla při čekání na tramvaj

22. září 2010 v 20:15 | Dolaine~See
Jen mně tak napadlo,že byste se mohli dozvědět,co jsem za znamení.Takž říkám,že jsem Váhy a TENHLE HOROSKOP JE ÚPLNĚ PRAVDIVÝ

1. Nevíc namachrovaní kluci (ti hezcí) se podobají portrétům slavných lidí.Po tváři je poznáte,ale stejně jako obyčejné portréty ve vás nemůžou vyvolat jiný pocit,než že jsou hzcí (tedy pokud je neznáte).

2. Láska je slepá,protože nikdy nevidí to špatné.

3. Přátelé znamenají mnohem víc,než si někteří lidé dokáží představit (např.já před rokem)

4. Když se vzdáte jedné věci,získáte tím několik dalších,a možná i lepších.

5. Změna je život,proto pomáhejte a měňte životy těch,kteří se sebou nejsou spokojení.

6. Riskovat u některých věcí se nevyplácí. Nedělejte to,čím si njste jistí,že to udělat máte,protože můžete přijít o víc věcí,než kolik jich můžete získat,kdyby se vám to povedlo.

7. Udělejte jeden krok,a změníte si tím celou budoucnost.

8.Postupem času zjistíte,že lidé,o kterých jste si mysleli,že jsou to debilové,jsou ještě chudáci.Nejsou tak chytří,a když se pokouší napsat něco smysluplného,většinou to zkazí celou řadou hrubek,tak to po nich nejde ani přečíst.A také nemají mnoho přátel.Ty,které mají,s nimi chodí jen kvůli popularitě,jinak je za dveřmi pomlouvají s ostatními.

9. Otevřete své dveře,čeká vás tam mnohá překvapení.Že ne? dívejte so do detailů,a krajina vám najednou bude připadat úplně jiná.

10. Zavřete oči a sněte,protože sny jsou to nejkrásnější na světě a s jistotou můžete vědět,že o ně nikdy nepřijdete.


If you can't go forward,go back and you'll find reason,why...

22. září 2010 v 19:39 | Dolaine~See |  Co se stalo...
Překlad nadpisu: Když se nemůžeš pohnout kupředu,jdi zpět a najdeš důvod,proč...

takže...Píšu po dlouhý době,a napíšu sem pár důleitých faktů pro mně,a pár důležitých faktů pro vás...Začnu těma zprávama pro vás.Nevím,co se s tímhle blogem děje a co se bude dít dál.Momentálě jsem ve stadiu,kdy mně blog ani moc nebaví.Ale vím,že se vrátí doba,kdy mně zase bavit bude,ale už to bude k ničemu,když mi sem nbudou chodit lidi.Hlásit po roce návrat na blog,na který lidé zapomenou po týdnu? To asi těžko.Takže fakt nevím,jak pokračovat.

A pár faktů pro mně.
V lidech jsem se spletla.Někteří jsou po prázdninách horší,někteří lepší.To znamená dvě věci - Mám strašně moc dobré kamarádky.Tu novou musím ještě poznávat,ale zatím vypadá na neuvěřitelně skvělou holku.A s těmi dvěmi dalšími se moje přátelství ještě víc upevnilo.
Ale je tu potom ještě zbytek třídy.A Tatarka dobře ví,co jsem o ní psala.Na to stačí říct jen - Staré dobré časy,staří dobří lidé...Měla jsem je ráda,a za nic na světě bych je nevyměnila.Ale teď? Můj Bože,je mi z toho tak moc do pláče...Jak moc se kluci změnili...Jak moc se změnily holky...Nebo jsem se změnila já?