Srpen 2010

Strach a Smrt

16. srpna 2010 v 18:49 | Dolaine~See
To jsem psala na táboře.A teď je takové hezké téma týdne,že se to k tomu docela hodí.
Je to sice víc o smrti,ale strach je tam taky

...................
Vědět,jaké to je v tom tichém,neznámém světě...
Vědět,jak se tam k sobě lidé chvají,pokud se vůbec nějak chovají...
Vědět,jak to tam vypadá...Bílé nekonečno,nebo malinká černá místnost?
Chtěla bych...Chtěla bych to všechno vůbec znát? Jsem na to dost odvážná? Myslím,že pravý důvod,proč jsem to dosud nepoznala,je strach.Můj strach.Ale z čeho? 
Rodina a přátelé by mi chyběli,ale mne by to nezastavilo.A David? S tím to jde poslední dobou z kopce.Mně by chyběl,ale silně pochybuji o tom,že by on postrádal mne.
Tak proč tedy? Čeho se,sakra,bojím? Možná... Možná...Nedokážu to slovo vyslovit.V tuhle chvíli by znělo...Asi jako kdyby to řekl na tomto světě někdo úplně poprvé,ale přesto by všichni věděli,co tím myslí.
Ne,nesmím se bát.Nikdy jsem se ničeho nebála,tak proč teď? Udělám to. Ano, bojím se SMRTI. Té,která navštěvuje lidi po celém světě ne,té druhé.Té,která se zrodila jen pro mne.Proto,abych mohla zjistit,jestli se tam dá žít,ať už jakýmkoli způsobem.
Většina lidí si myslí,že smrt je špatná.Zabíjí,zprovází kohokoliv a cokoliv ze světa. Jejich duše se díky ní odeberou do toho mého NEZNÁMA.Říkají si,aby radši vůbec neexistovala.Ale je vůbec nenapadlo,že smrt je součástí života,a že kdyby nebyla,nebyli bychom my.
Nemám pro to vysvětlení,a ani to nevím jistě.Ale něco mi říká.že smrt odnese duši člověka v tu chvíli,kdy něco skončilo.Když už ten dotyčný ztratil důvod svého bytí. On by si to možná vůbec neuvědomil,kdyby pořád žil.Jenže by mu v celém tom životě kousek něčeho malého,přesto důležitého,chyběl.Třeba štěstí.Už nikdy by neměl šanci poznat šťastný život.A od toho je tady smrt.
Nezabíjí lidi,když si řekne:,,Mám zrovna chuť vzít život Dianě Neugeborenové".Ne,tak to není.Smrt je spravedlivá.A já se jí bojím.Přesto cítím,že to,co mě táhne poznat TEN svět,je silnější.Strach to nepřekoná.Už jsem se rozhodla.

Na papír dopisuji poslední větu:DĚKUJI,ALE JE ČAS POSUNOUT SE O KROK DÁL.

Beru do ruky krabičku prášků na spaní.Pomalu vyndavám jeden po druhém a pokládám je do pravé ruky.Je jich 20.To by mělo stačit.Postupně je polykám a zapíjím vodou.Uvědomuji si,že je to asi naposledy,co to průhledné tekuté něco,co bylo do téhle doby součástí mého každodenního života,vidím naposledy.Usmívám se.Je mi to jedno. Teď půjdu kreslit.Nakreslím poslední obrázek.Jak absurdně to zní,když je už o všem rozhodnuto.

Dívám se na Nekonečno.Jsem na kresbu pyšná.Myslím,že by se docela lehce prodala.Ale na mně to už nezáleží.Na zadní stranu píšu věnování: Pro Tebe
Krátké,ale přesně to vystihuje to všechno.Nezáleží mi na tom,kdo si ten obraz vezme.Všechny mám stejně ráda,všichni mi jsou úplně stejně u pr*ele.

Stojím na louce.Je polovina léta,všude okolo mne jsou motýli,včely,čmeláci,občas se tu mihne vosa.Je to tu živé a barevné.Vím,že jsem si vybrala dobré místo a dobrou dobu. Jsem na sebe ještě víc pyšná. 

Cítím,že přichází.Nevidím ji.Ten pocit je zvláštní.Nevím,co se bude dít dál.Rozhodla jsem se dobře? Jenže čas asi nejde vrátit zpátky...Je blíž.Čím dál tím blíž,krůček po krůčku.Srdce mi bije jako splašené.Strachem? Chci ho zastavit.Ať se nenamáhá.Za chvíli mu to stejně dojde.
Ležím v trávě a cítím se slabá a silná zároveň.Slabá fyzicky,nedokážu pohnout ani prstem.Silná duševně.Musím být připravena na cokoliv.Smrt není pro poseroutky.A už vůbec ne ta dobrovolná.
Dech se mi zastavuje.Tenhle život byl jen jeden velký omyl.Tady teprve všechno začíná.Tak mi nikdo neříkejte,že začínat je ta největší hloupost,kterou jsem v tom mém velkém omylu mohla udělat...

Někdo hodil po Justinovi flaškou !!!

12. srpna 2010 v 10:43 | Dolaine~See |  Justin Bieber


Jasně,vím že hodně lidí Justina nesnáší,ale tohle si fakt mohli odpustit.
Idioti...( omlouvám se za to slovo )

Btw.: sorry za odkaz,ale nejde mi vložit video

Justin Bieber - That Should Be Me ~Karaoke Instrumental~

11. srpna 2010 v 11:16 | Dolaine~See |  Music

Tak jo,tohle video je mojí tvorby.Je první,co jsem dělala,takže se neobešlo bez chyb,ale celkem
se mi líbí...

Justin Bieber - Love Me

9. srpna 2010 v 20:13 | Dolaine~See |  Music